درباره ما

تجارت الکترونیک

تبلیغات بخشی ضروری از تجارت الکترونیک است و می تواند به روش های مختلفی برای هدایت ترافیک به یک وب سایت، افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش استفاده شود.

موشن گرافیک

موشن گرافیک می‌تواند ابزاری قدرتمند برای تبلیغ‌کنندگان برای ایجاد محتوای جذاب و به یاد ماندنی باشد که می‌تواند به افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش کمک کند.

NFT

NFT ها این پتانسیل را دارند که فرصت های جدید و هیجان انگیزی را برای برندها و تبلیغ کنندگان ارائه دهند تا با مخاطبان خود به روش های خلاقانه و نوآورانه درگیر شوند.

درباره پازل

ما PAAZEL هستیم , تیمی جوان , با انگیزه و پرتلاش که از دی ماه ۹۴ به صورت تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت خود را شروع کردیم. استراتژی پازل کمک به موفقیت برندها در هر کجا که مخاطبانشان هستند می باشد. ما مشتاق راه های بی پایانی هستیم که بتوانیم برند بسازیم. دنیایی که در آن می‌توانیم پیام درست و ایده بزرگ را در زمان مشخص با مخاطبان مناسب همراه کنیم.

در سالیان گذشته افتخار همکاری با بیش از ۴۵۰ برند مختلف جهت ارائه خدماتی همچون طراحی وب سایت , بازاریابی شبکه های اجتماعی , تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی , تبلیغات دیجیتال و بهینه سازی وب سایت را داشته ایم تخصص و همکاران ما همان محصول ایجاد شده توسط PAAZEL هستند که برای موفقیت و اهداف سازمان شما گرد هم آمده اند.

تیم ما

تیم ما گروهی از متخصصان با استعداد است.

بنیان گذار و مدیرعامل

محمد صابریان

هم بنیان گذار

محمد میرمحمدی

مدیر طراحی وب سایت

پوریا فارابی فر

مدیر فروش

پرهام بازرگانی

مدیر پروژه 

ریحانه میرمحمدی

مدیر پروژه

پگاه صابریان

طراح گرافیک

سپیده سپهرنیا

طراح موشن گرافی

سالار میرطاهری

عکاس

محسن کارگر

عکاس 

امیرمحسن امام وردی

مشتریان ما

در زیر تعدادی از مشتریان گرانقدر ما آورده شده است.

شروع به تبلیغ کسب و کار خود کنید

آماده اید همین امروز شروع کنید؟