استراتژی و آنالیز داده های دیجیتال

استراتژی همه چیز در مورد مخاطب است. و ما مخاطب را دوست داریم. ما هم خودمون مخاطبیم 😉 ! و این اتفاق بسیار شگفت انگیزی است .وقتی مردم را در مرکز هر کاری قرار دهیم، می‌توانیم از بینش‌های فرهنگی و رفتاری آنان بهره ببریم که ایده‌ها را الهام می‌بخشد، به برندها کمک می‌کند، کمپین‌ها را هدایت می‌کند و محصولات و خدمات را واقعاً موفق می‌سازد. به این منظور ما گوش می دهیم, یاد میگیریم و نسبت به شما و مخاطبینتان کنجکاو می‌شویم وداده های موجود را بررسی می‌کنیم و یا تحقیقات جدیدی به عمل می آوریم. سپس برنامه ای برای ماجراجویی طراحی می‌کنیم تا خلاقیت، نوآوری و رسانه را الهام ببخشیم.

طراحی و پشتیبانی وب سایت

پازل دارای یک تیم چند رشته ای متشکل از توسعه دهندگان وب است که طیف وسیعی از خدمات طراحی، نگهداری، امنیت و میزبانی وب سایت را ارائه می دهد. طراحی وب تنها به معنای ظاهر یک سایت نیست، بلکه به نحوه عملکرد آن در پشت صحنه برای ارائه اهداف بازاریابی شما می پردازد و از برنامه‌ریزی یک نقشه سایت کاملاً ساختاریافته که یافتن صفحات شما را آسان می‌کند تا طراحی کاربرپسند را پوشش می دهد. طراحی وب عالی، ترکیب تخصصی ایده ها و برنامه ریزی با مهارت فنی و هنری ایجاد چیدمان و رابط کاربری است. اینها شامل فونت‌ها، سبک‌ها، رنگ‌ها و موتیف‌ها، گرافیک‌ها، محتوای بصری و ویژگی‌های طراحی است که با دقت انتخاب شده‌اند و اخلاق برند و شرکت شما را منعکس می‌کنند. ما با موفقیت یک فرآیند طراحی وب آزمایش شده ایجاد کرده ایم که تضمین می کند هر سایتی که ایجاد می کنیم بهترین حضور دیجیتالی را برای مشتریان خود فراهم می کند. توسعه دهندگان وب پازل می توانند به پشتیبانی و نگهداری از وب سایت شما کمک کنند. بسیاری از صاحبان مشاغل و کارآفرینان هنگام نگهداری وب سایت خود با مشکل مواجه هستند. آنها ممکن است وب سایتی داشته باشند که به طور منظم خراب می شود، هک می شود و یا خیلی کند است. آنجاست که ما می توانیم کمک کنیم. ما می‌توانیم این آرامش را به شما بدهیم که وب‌سایت شما نه تنها در بهترین حالت خود کار می‌کند، بلکه برای مشتریان شما نیز امن و مطمئن است. خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت ما امنیت، به روز رسانی مدیریت شده، بهینه سازی عملکرد و پشتیبان گیری منظم را ارائه می دهد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

ارائه موفقیت آمیز یک استراتژی بسیار موثر رسانه های اجتماعی چیزی بیش از ارسال چند پست در رسانه های اجتماعی و امید به بهترین ها است. در واقع علم و هنر را با هم ترکیب می کند و باید بخشی از یک کمپین دیجیتالی یکپارچه گسترده تر باشد. یک کمپین بازاریابی رسانه‌های اجتماعی هوشمند، جذاب و واقعاً موفق، به شدت به تحلیل‌های داخلی و خارجی کسب‌وکار شما مرتبط است و استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند در بسیاری از پلتفرم‌ها مانند اینستاگرام , لینکدین , توییتر و فیس بوک اجرا شود.پازل یک آژانس بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است که با بهره گیری از خلق و تولید محتوای مناسب شبکه های اجتماعی و همچنین فضاهای تبلیغاتی موجود در این رسانه ها به کمک کمپین های مرتبط به شما کمک کند..

SEO

یک استراتژی جامع سئو، رویکردی ظریف و سفارشی را برای بهینه‌سازی فنی، محتوا و قدرت ترکیب می‌کند. به عنوان یک آژانس SEO،پازل دارای اعضای تیم متخصصی است که در هر یک از این زمینه های ضروری تخصص دارند. ما وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنیم که رتبه خوبی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دارند و ترافیک را به وب‌سایت شما هدایت می‌کنند و منجر به مشتریان واقعی و متعهد و افزایش فروش می شوند. خدمات ما در SEO :

  • Technical SEO
  • Keyword Research
  • Backlink Analysis
  • Local SEO Services
  • SEO Audit

SEM

SEM یک کانال بازاریابی دیجیتال پایه است. مشتریان پازل از استارت آپ های کوچک گرفته تا خرده فروشان غول پیکر و شرکت های دولتی که همگی پازل را به یک دلیل دوست دارند، متغیر هستند: ما نتایج را به ارمغان می آوریم. خدمات ما در SEM:

تولید محتوا

محتوایی که واقعاً نشان دهنده برند شما است، مشتریان شما را درگیر می کند و وفاداری به برند را ایجاد می کند. ما می‌توانیم هر چیزی را از طراحی و تولید ویدیو گرفته تا عکاسی متن نویسی ارائه دهیم - ایجاد محتوای سفارشی که نشان‌دهنده برند شما باشد و مستقیماً با مشتریان شما صحبت کند. ما عاشق کاوش عمیق در قلب و روح برند شما هستیم تا خلاقیتی ایجاد کنیم که انتظارات و معیارهای عملکرد شما را برآورده کند. این بدان معناست که کمپین‌ها، محتوا و تجربیاتی را درگیر می کنیم که برای کمک به بیان داستان شما در هر پلتفرم یا کانالی طراحی شده‌اند.

تبلیغات دیجیتال

پازل یک رسانه خبره، آژانس طراحی و بازاریابی دیجیتال است که استراتژی‌های جامع بازاریابی دیجیتال و ایجاد محتوای را ارائه می‌دهد تا به کسب‌وکار شما کمک کند تا از دیگران متمایز شود. ما درتمام زمینه های دیجیتال، از طراحی وب واکنشگرا، طراحی گرافیکی جذاب، تا فیلمبرداری خلاقانه تخصص داریم. ما می‌توانیم به طراحی یک استراتژی بازاریابی دیجیتال سفارشی برای رفع نیازهای خاص کسب‌وکار شما، متشکل از یک یا ترکیبی از خدمات ذکر شده در زیر کمک کنیم. .

طراحی گرافیکی

درست کردن تمام عناصر طراحی گرافیک برای برند شما شما ضروری است. در کنارمتن هوشمندانه، عکس های عالی و تصاویر متحرک، طراحی گرافیکی به انتقال واضح پیام شما کمک می کند. درست کردن آن به این معنی است که می توانید تجربه کاربر از برند خود را افزایش دهید و از تعامل عمیق تر و پایدار اطمینان حاصل کنید.طراحی گرافیکی موفق می تواند ارزش ها و اخلاق شرکت شما و البته محصولات و خدمات شما را منعکس کند. این یک کوتاه نویسی بصری است برای اینکه شما چه کسی هستید و چه می کنید. طراحی لوگو، فونت ها، تصاویر و ساختار محتوا همگی نقش مهمی در هویت برند شما دارند. دراین مجموعه می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با خدمات طراحی گرافیکی سفارشی‌مان، تمام قطعات این پازل را کنار هم قرار دهید.

هاستینگ وب ایمیل و ثبت دامنه